Kniha hostí

Sme radi, že ste navštívili náš penzión. Urobte si prosím chvíľku čas a dajte nám vedieť, čo si myslíte o našich službách. Potom prejdite nadol a prečítajte si poznámky predchádzajúcich hostí.

Overenie slova

Položky označené * sú povinné!


Čítajte našu knihu návštev

super - tábor Kežmarské Žľaby 25.-31.júla informácie Centrum voľného času Levice - 7. júl 2011
Centrum voľného času v Leviciach každoročne organizuje pre deti a mládež poznávacie tábory v rámci Slovenska. Nepísaným zvykom je organizovať tábor 2 roky po sebe na tom istom mieste. V Kežmarských Žľaboch sme boli v roku 2008, 2009. Po dvoch rokoch sme zmenili podľa" nepísanej dohody" naše táborenie. V novom prostredí bolo krásne. No " naše skalné deti " sa aj napriek tomu chceli s ročnou prestávkou vrátiť do Kežmarských Žľabov k "ujovi Frankovi".Tak tento rok sa teda vraciame tam, kde je o nás perfektne postarané,kde je ochota, úsmev, dobrá strava, pohoda.Ďakujeme " ujovi Frankovi " a celému personálu.


Centrum voľného času Levice - 23. jún 2011
Píšem za deti, pre ktoré každoročne v lete organizuje Centrum voľného času v Leviciach letné tábory. Stalo sa nepísaným zvykom 2 roky po sebe organizovať pre ne tábor po Slovensku, aby lepšie spoznali danú lokalitu. Pred 3 rokmi sme mali ísť do tábora o pár kilometrov ďalej. No osud nás zavial práve k " ujovi Frankovi ". Ako dobre. Milé prostredie, milí ľudia a keď vám so 40 deťmi ešte vyjde počasie, čo viac si ešte môžete priať.
Dva roky po sebe sme spoznávali naše krásne Tatry a na tretí sme "tradične" menili " lokál". Bolo krásne aj tam.
Ale o tom že tam, kde Vás majú radi, kde sa o Vás starajú, kde majiteľ rozumie aj kriku a náladám detí, svedčí aj to, že s ročnou prestávkou sa zasa vraciame do našich Tatier. Na 7 dní budú našim domovom Kežmarské Žľaby, náš domáci PÁN Frank.Dúfam, že všetko dopadne tak, ako po predchádzajúce roky a všetci na tých 7 dní budeme dlho spomínať.
Za všetkých Danica Kováčová, Centrum voľného času Levice


Ingrid Kašáková - 1. február 2010
Posledný januárový víkend sme strávili s priateľmi v Kežmarských žľaboch. Vrelo odporúčame - super ubytovanie, výborná kuchyna, domácke prostredie, nechcelo sa nám odísť a to všetko za takmer symbolické ceny. Užili sme si Tatry, lyžovačku v Bachledke a Litmanovej, kúpanie v teplom bazéniku.Tie tri dni sme mali pocit, že sme sa vrátili v čase o nejakých 30 rokov dozadu - atmosféra chaty Villa Ella, kde bolo teplúčko a čistunko, ráno nás prišli pozdraviť srnky a potom sme si celé dni len užívali.
Pozdravujeme aj Nora Franka majiteľa a výborného rozprávača, optimistu a milovníka Tatier a vynikajúceho hostiteľa a aj touto cestou sa mu chceme poďakovať a už teraz sa tešíme na Veľkú noc a spoločný výstup Brnčalku:-))
Noro tak nám drž aspoň 12 miest.
Pozdravuje partička z Martina - Inka, Maťko, Majko, Sonička a Mirko


Ingrid Simaničová - 8. október 2009
Preslo par dni od navratu zo SvP vo Vasom zariadeni a my vsetci by sme sa najradsej hned vratili. Krasne prostredie, velmi mili, ochotni a obetavi ludia, skvela kuchyna, vynikajuca atmosfera, zlata pani Ivetka, nenahraditelna slecna Majka, prijemny a ustretovy pan majitel, skvely ujo Edo z horskej.... to vsetko nam velmi chyba a budeme velmi radi, ak sa na toto miesto znova vratime. Zaroven posielam desiatky pozdravov od nadsenych deti, ktore na Vas vsetkych s laskou spominaju a urcite nikdy nezabudnu.
Zelam vela uspechov vo Vasej krasnej i ked tazkej praci.
Ingrid Simaničová, Bratislava


Jozef Banáš - 23. august 2009
Začiatkom augusta sme boli na dovolenke v Tatrach. Naša skupina mala 14 členov. I napriek tomu že sme boli viacero vekových kategorii ( od najstaršej 86 ročnej až po najmenšieho 1 ročného ) boli sme nadmieru spokojný. Mali sme veľa záujmou a všetky sme mohli uskutočniť. Bola to nádherná dovolenka kde sme boli štyry generácie. Je to vynikajúce zariadenie pre rodinnú dovolenku. Radi sa sem vrátime. Personal bol fantastický.
Jozef Banáš s celou rodinou


Blaho Milan - 20. júl 2009
Tohle ubytování jsem zcela náhodou vybral pro mě a mé přátele, kteří jsme se vydali zdolávat Tatranské vrcholy. Byli jsme velmi mile překvapeni přístupem pana majitele a celého personálu. Starali se o nás jako o vlastní vycházeli nám ve všem vstříc. S ubytováním i stravou jsme byli velmi spokojeni a určitě můžu všem doporučit.
Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.
Milan Blaho a přátelé.


Eliška Oríšková - 16. jún 2009
Keď som pre svojich priateľov-kolegov vyberala miesto na tohtoročnú stretávku netušila som, aký úžasný typ dostanem. Nie nadarmo sa hovorí „ byť v správnom čase na správnom mieste“. Ak sa k tomu pritrafí partia správnych ľudí, vtedy sa cítite akoby ste vyhrali v lotérii. A toto sa nám stalo v „Žľaboch u Franka“. Veru, za všetkých svojich kolegov srdečná vďaka . Hneď úvodom nás milo prefackala srdečná atmosféra chaty. Fluidum ,ktoré okolo seba vyžaroval pán Frank necháva stopy na všetkých s kým sa stretne. A tak do nás nenásilne vniesol pocit ľudskosti , hrdosti..... a veľkého optimizmu. Je nezabudnuteľný.
Ako bývalí lektori-školitelia sme mu udelili excelentnú známku za prezentáciu a aj za manažérske zručnosti.
O pohodu sa nám postaral personál chaty, zvlášť Majka ktorá bola neskutočne ústretová .
Záverom vám za všetkých chcem poďakovať, a zaželať veľa ďalších spokojných turistov.

Kolektív VÚB


Martin Heteš - 8. jún 2009
Pozdravujem uja Franka a kuchára Slava.A tá polievka bola fakt trochu slaná.Ja to teraz píšem za celú školu v prírode Važeckú11 z Prešova aj ked tu teraz niesu,určite by povedali to isté.No nehovorím len o tej polievke ale aj o dobrom pobyte u vás.Dakujeme za vašu pohostinnosť.Bolo nám tam veľmi dobre.Dakujeme! Písal:Martin Heteš


Martin Heteš - 8. jún 2009
Pozdravujem uja Franka a kuchára Slava.A tá polievka bola fakt trochu slaná.Ja to teraz píšem za celú školu v prírode Važeckú11 z Prešova aj ked tu teraz niesu,určite by povedali to isté.No nehovorím len o tej polievke ale aj o dobrom pobyte u vás.Dakujeme za vašu pohostinnosť.Bolo nám tam veľmi dobre.Dakujeme! Písal:Martin Heteš


Mgr.M.Novotná - 6. jún 2009 http://zssemsa.wbl.sk
Dakujem vsetkym náhodam,ktore ma spolu s 19 deťmia 4-clennym zborom priviedol do Kezmarskych Zlabov k p.Frankovi.V case od 1.6.-5.6.2009 sme tu prezili nezabudnutelné dni.Taku vybornu kuchynu s p. kuchárom Slavom, príjemnym personalom nenajdete len tak lahko.Detom sa urcite vryli hboko do pameti slova p. Franka: " Tatry su naše, chranme si ich!" neskutocne prijemna bola aj beseda s p. Cernickym clenom HS. Vlastne .... vsetucko , vsetko bolo super ! Vrele dakujeme, a odporucame vsetkym ubytovacie zariadenia p.Franka, vila ELLA, vila Gustáv.


Katarína - 13. apríl 2009
Ešte nikdy som necítila potrebu pochváliť prístup zamestnancov akejkoľvek spoločnosti. No zamestnanci Žlabov u Franka sa úprimne snažia vyhovieť potrebám svojich klientov, nad bežný štandard. Nie sú profesionálne milí, ale od srdca. To sa dá vycítiť. Keď najbližšie navštívim Tatry, tak mojou jedinou voľbou budú Žľaby u Franka. Každému odporúčam. Pán Frank je skutočne skvelý. Ja sa tam určite vrátim, lebo zanechal vo mne silný dojem.


Kamenicka Ingrid - 26. január 2009
Dna 23.1.2009 mi kolektiv pracovnikov Kezmarskych Zlabov umoznil oslavit moje 40.te narodeniny v uzasnom prostredi pod Tatrami. Atmosferu, ktoru mi vytvorili na cele s charizmatickym panom Frankom treba zazit na vlastnej kozi. Krasne vyzdobena sala, vynikajuce jedlo, fantasticky usmiata a mila obsluha, super disco hudba, no jednoducho bomba. Majitel sa osobne podielal na priprave scenara narodenin a osobne celou oslavou sprevadzal.Vsetci odchadzali maximalne spokojni a spokojna som bola aj ja, pretoze som stavila na majstra v svojom remesle. Vsetci sucasni majitelia podobnych zariadeni by sa mali od pana Franka ucit.
Zelam zariadeniu vela spokojnych hosti a vsetkym pracovnikom vela radosti z ich nelahkej prace.